Anasayfa / Sanat / Ernest Zacharevic ile Renklenen Caddeler, Sokaklar, Binalar

Ernest Zacharevic ile Renklenen Caddeler, Sokaklar, Binalar

Sokakları, Binaları, Hayatı Renklendiren Çocuksu Figürler…

Uluslar arası arenada farklı ülkelerde çalışmalar yapan, dış alanların sanatsal hale dönüşmesini sağlayan sanatçı Ernest Zacharevic, büyük ve küçük ölçekli çalışmalarla dikkat çekmeye devam ediyor.

Özellikle çocuk temalarını işleyen ve yaptığı çizimlere gerçek materyalleri de dahil ederek, üç boyutlu çalışmalar hazırlayan sanatçı şu anda yoğunluklu olarak kuzey Avrupa ülkelerinde çalışmalar gerçekleştiriyor.

Çocuk çizimlerinin kullanılmasıyla, daha fazla eğlence ve hareket hisleri yaratan eserlerde, gerçekliğe meydan okuduğunu dile getiren Zacharevic’in eserleri, Ekim 2016’da ‘Vitality & Verve: In the Third Dimension‘ sergisinde, Long Beach Museum of Art‘da yer alıyor.

ernest

ernest

ernest

ernest

IMG_2012

ernest

ernest

ernest

ernest

ernest

ernest

ernest

ernest

ernest

ernest

ernesthttp://www.thisiscolossal.com/category/art/

http://www.ernestzacharevic.com/outdoor#/new-gallery-4/

Hakkında istanbul1881

istanbul1881
İstanbul. Tek renkle ifade edilemeyecek kadar zengin, tek kokuyla anlatılmayacak kadar çekici ve asla kaybedilemeyecek kadar değerli... İstanbul 1881, İstanbul’un büyüleyici renkleri ve baş döndüren kokularını saygı duyduğumuz ve kaybetmek istemediğimiz tarihi değerlerle harmanlayarak yaratıldı. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Lütfen kontrol edin

İngiliz Ressam Ned Pamphilon’dan 19 Mayıs 1919’un 100. Yılına Özel Tablo

Bağımsızlık Adımlarını Simgeleyen Yepyeni Bir Tablo İngiliz Ressam Ned Pamphilon 1919’un 100. Yılı Nedeniyle “Bağımsızlık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.