Anasayfa / Dekorasyon / Dekorasyon İçin Önemli İpuçları ve Duvar Düzenlemeleri

Dekorasyon İçin Önemli İpuçları ve Duvar Düzenlemeleri

Dekorasyonda renkler, tablolar ve dikkat edilmesi gerekenler…

Bir mekanın en dikkat çeken özelliklerinden biri kuşkusuz dekorasyonudur. Dekorasyondaki renk uyumu, kullanılan dekoratif materyaller ise hem bizi, hem de kimliğimizi yansıtmaktadır.

Tablolar ise, dekorasyonda önemli birer malzemedir. Bizler genelde, ayna, çerçeve, vb ile duvarlarımızı süslemeye çalışırız. Tablo renklerinin mekanın büyük parçası olan koltuklarla ya da duvar rengiyle uyumlu olmasına dikkat ederiz. Ama her zaman o şekilde olmasına gerek yoktur aslında. Kontrast renkler bazen mekanı daha dikkat çekici hale getirebilir.

Dekorasyonda kullandığımız tabloların illa orijinal olması da gerekmez. Baskısı ve dokusu mükemmel kanvas baskı tablolar, ya da fine art baskılar, posterler de dikkat çekici birer dekorasyon öğesine dönüştürülebilir.

İşte sizlere birkaç örnek:

Hakkında istanbul1881

istanbul1881
İstanbul. Tek renkle ifade edilemeyecek kadar zengin, tek kokuyla anlatılmayacak kadar çekici ve asla kaybedilemeyecek kadar değerli... İstanbul 1881, İstanbul’un büyüleyici renkleri ve baş döndüren kokularını saygı duyduğumuz ve kaybetmek istemediğimiz tarihi değerlerle harmanlayarak yaratıldı. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Lütfen kontrol edin

Gökkuşağı Tasarımlar ve Yedi Renk Motivasyonu

Gökkuşağı Renklerinin Tasarıma Yansıması… Gökkuşağı renklerinin iç ve dış tasarımlara yansıdığı, farklı materyallerde sanatsal boyut …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.