Anasayfa / Genel / Büyük Devrim: Kahve Yapan Alarmlı Saat

Büyük Devrim: Kahve Yapan Alarmlı Saat

Kahve

Günümüz insanları hep bir yerlere yetişme, hep bir şeyleri yetiştirmek durumunda oradan oraya sürükleniyor. ‘Yaşam’ yaşanılır olmaktan çıkıp ‘kovalanan’ bir şey haline dönüşüyor. Hal böyle olunca bizi diri tutacak şeylere ihtiyacımız oluyor. Bunlar bir süre sonra zevkimiz haline dönüşüyor ya da tutkularımız halini alıyor.

Buyuk-Devrim-Kahve-Yapan-Alarmli-Saat-1

Gün içinde kahveye ihtiyaç duyan biriyseniz sizin için Joshua Renouf harika bir tasarıma imza attı. Bu tasarımını ‘The Barisieur’ olarak adlandıran sanatçı böylece kahve tutkunlarına güne huzurlu başlamayı vaad ediyor.

Buyuk-Devrim-Kahve-Yapan-Alarmli-Saat-2

Bu tasarım sayesinde güne taze pişmiş kahvenin kokusuyla uyanacaksınız. Üstelik alarmların o korkutucu ve çirkin seslerinden de uzaklaşmış olarak güne huzurla başlayacaksınız.

Çalar saat özelliğindeki ‘The Barisieur’ sabahları paslanmaz çelikten bilyelerin kaynayan suyun içine çıkardıkları tatlı sesle sizin enfes kahve kokusuyla uyanmanızı sağlıyor.

The Barisieur Alarm Clock Wakes You Up with a Nice Cup of Coffee

Tasarımcı Joshua Renouf sütün taze kalmasını sağlayacak gün ışığından korunan özel bir bölme tasarlayarak müşteri memnuniyetini üst seviyelere taşımayı başarıyor.

Buyuk-Devrim-Kahve-Yapan-Alarmli-Saat-4

Buyuk-Devrim-Kahve-Yapan-Alarmli-Saat-5

Buyuk-Devrim-Kahve-Yapan-Alarmli-Saat-6

Buyuk-Devrim-Kahve-Yapan-Alarmli-Saat-7

Buyuk-Devrim-Kahve-Yapan-Alarmli-Saat-8

Zamanlayıcı sayesinde isterseniz uyanma saatinizle aynı anda kahvenizi yudumlayabilir ya da uyandıktan 5 dakika sonra bu keyfi yaşayabilirsiniz.

Sanatçının diğer tasarımlarına http://www.joshrenoufdesign.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Hakkında istanbul1881

istanbul1881
İstanbul. Tek renkle ifade edilemeyecek kadar zengin, tek kokuyla anlatılmayacak kadar çekici ve asla kaybedilemeyecek kadar değerli... İstanbul 1881, İstanbul’un büyüleyici renkleri ve baş döndüren kokularını saygı duyduğumuz ve kaybetmek istemediğimiz tarihi değerlerle harmanlayarak yaratıldı. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Lütfen kontrol edin

İstanbul1881 web sitesi yenilendi!

https://www.istanbul1881.com  Sitemiz yenilendi. Yepyeni ürünlerle sizlerle buluşmaya hazırız. İstanbul1881 shop da yeniden sizlerle buluşuyor. Adres: …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.