Anasayfa / Dekorasyon / Duvar dekorasyon fikirlerinde sizler için seçtiklerimiz…

Duvar dekorasyon fikirlerinde sizler için seçtiklerimiz…

Duvar Dekorasyon Modellerini Sizler için Sınıflandırdık:

Duvar dekorasyonu yaparken, çekinmeden birden fazla tabloyu yan yan yerleştirme özgürlüğünü, farklı renklerin kombinlerinin nasıl yapılacağını, örnek görsellerle sizlerle paylaşmak istedik.

  1. Renkli, farklı, çerçeveli dekorasyon malzemeleri

Farklı renklerdeki resimleri, özel baskıları, farklı çerçevede resim ya da fotoğraflarla kombin yapabilirsiniz. Dilerseniz, bir kısmını, duvara monte edeceğiniz rafların üzerinde, çiviyle asmadan, rafta sergileyebilirsiniz.

Renkli ve farklı fine art poster baskı ve limitli edisyonlar için önerilerimizi İstanbul1881 sitemizde, aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.

http://www.istanbul1881.com/FINE-ART-BASKI,LA_287-2.html#labels=287-2

Paspartuyla uğraşmadan, hemen çerçeveye hazır baskılar almak için de aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. Beğendiğiniz tüm orijinal resimlerin baskılarını da sizler için istediğiniz ebatta hazırlayabiliriz.

http://www.istanbul1881.com/PASPARTULU-BASKILAR,LA_276-2.html#labels=276-2

2. Kanvas üretimler, parçalı tablolar

Kanvas üretimler, baskısının kalitesine ve basılan kanvas yüzeye göre değişiklik göstermektedir. Güzel bir kanvas baskı, canlı renkleri, dilenirse parçalı tablo olarak kullanılması, istenilen ebatta basılması gibi avantajlarıyla, günümüz dekorasyon stillerinin önemli oyuncuları arasındadır.

Ulaşılabilir fiyatları, farklı ebatlarda baskı seçeneği, çerçeveli ya da çerçevesiz kullanımıyla, her eve gereken kanvas tablolara ulaşmak için:

http://www.istanbul1881.com/KANVAS-TABLOLAR,LA_214-2.html#labels=214-2

Sizler için farklı örnekleri derlediğimiz kanvas tabloların kullanım biçimleri ise aşağıda yer almakta…

Kaynak: pinterest.com

Hakkında istanbul1881

istanbul1881
İstanbul. Tek renkle ifade edilemeyecek kadar zengin, tek kokuyla anlatılmayacak kadar çekici ve asla kaybedilemeyecek kadar değerli... İstanbul 1881, İstanbul’un büyüleyici renkleri ve baş döndüren kokularını saygı duyduğumuz ve kaybetmek istemediğimiz tarihi değerlerle harmanlayarak yaratıldı. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Lütfen kontrol edin

İstanbul1881 web sitesi yenilendi!

https://www.istanbul1881.com  Sitemiz yenilendi. Yepyeni ürünlerle sizlerle buluşmaya hazırız. İstanbul1881 shop da yeniden sizlerle buluşuyor. Adres: …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.