Anasayfa / Etkinlik / Kosifler Oto’dan İstanbul’a Adanmış Özel Bir Sergi

Kosifler Oto’dan İstanbul’a Adanmış Özel Bir Sergi

İSTANBUL ÂŞIĞI İNGİLİZ RESSAM NED PAMPHILON’UN “İSTANBUL: BE MY WORLD” ADLI YENİ SERGİSİ KOSİFLER OTO BAĞDAT CADDESİ’NDE.

Birbirinden renkli İstanbul resimleri ve Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Atatürk’e duyduğu hayranlıkla yaptığı Atatürk temalı eserleriyle sanatseverlerin yakından tanıdığı İngiliz ressam Ned Pamphilon’un 2016 yılının ilk sergisi “İstanbul: Be My World” 04-15 Mayıs 2016 tarihleri arasında Kosifler Oto’nun 30. yılı etkinlikleri kapsamında düzenlenecek sergiyle Bağdat Caddesi Kosifler Oto’daki yerini alacak.

kosifler sergi 03

İstanbul’un yoğun şehir hayatının temposunu, dokusunu ve parlak renklerini tuvaliyle buluşturan sanatçı Ned Pamphilon bu özel sergisinde İstanbul’a “Gel Benim Dünyam Ol!” sloganıyla sesleniyor. İstanbul’un iki yakasındaki hayata dair önemli anları resmeden sanatçı 24 eseri ve belirli sayıda limitli edisyonlarıyla sanatseverlerle buluşacak.

Kosifler Oto’nun 30. Yılı için BMW’ye Özel Tablo

Ned Pamphilon “İstanbul: Be My World” sergisi için boyadığı İstanbul temalı eserler içinde BMW markasının önemli satış kurumu Kosifler Oto’nun 30. yılı anısına özel BMW temalı bir sanat eserini de resmetti. Sanatçının tarihi yarımadanın önemli simgeleri ile BMW X1 aracını kullanarak yaptığı orijinal tabloda İstanbul’un figürleri teknolojik otomobile eşlik ediyor.

2016 sonuna kadar Türkiye’yle ilgili pek çok özel projeyi gündemine alan Ned Pamphilon, İstanbul1881 markasıyla, İstanbul’un ve Türkiye’nin önemli simgelerini resmetmeye devam ediyor.

kosifler sergi 04Kosifler sergi 01

 

Hakkında istanbul1881

istanbul1881
İstanbul. Tek renkle ifade edilemeyecek kadar zengin, tek kokuyla anlatılmayacak kadar çekici ve asla kaybedilemeyecek kadar değerli... İstanbul 1881, İstanbul’un büyüleyici renkleri ve baş döndüren kokularını saygı duyduğumuz ve kaybetmek istemediğimiz tarihi değerlerle harmanlayarak yaratıldı. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Lütfen kontrol edin

İstanbul1881 Etsy Mağazası Açıldı…

Dünyanın Her Yerinden Etsy Aracılığıyla Alışveriş İmkanı İstanbul1881’in Etsy mağazasını mutlaka ziyaret edin: https://www.etsy.com/shop/istanbul1881?ref=search_shop_redirect

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.