Anasayfa / Genel / National Geographic 2017’ye Göre En İyi 10 Fotoğraf!

National Geographic 2017’ye Göre En İyi 10 Fotoğraf!

2017 Yılınının Öne Çıkan 10 Çarpıcı Fotoğraf…

Yıllık olarak gerçekleştirilen fotoğraf yarışması için, dünyanın her yerinden yaklaşık 15.000 kişilik bir katılım sağlandı. Üç kategori başlığı ise, doğa, insan ve şehirler olarak belirlendi.

En prestijli ödül olan büyük ödül, Sergio Tapiro Velasco’ya verildi. Velasco, Meksika’daki bir volkanın külleri arasında görünen şimşek görseliyle birinciliği hak etti. Bu fotoğraf, aynı zamanda doğa kategorisinde de en beğenilen fotoğraf oldu.

Macaristan’dan Norbert Fritz, şehirler kategorisinde birinciliği alırken, Türkiye’den Dilek Uyar ise, insan kategorisinde birinciliği elde etti.

İlk 10 içerisinde yer alan bu eşsiz fotoğrafları sizlerle paylaşıyoruz:

Kaynak: http://www.boredpanda.com/national-geographic-travel-photographer-of-the-year-2017-winners/

Hakkında istanbul1881

istanbul1881
İstanbul. Tek renkle ifade edilemeyecek kadar zengin, tek kokuyla anlatılmayacak kadar çekici ve asla kaybedilemeyecek kadar değerli... İstanbul 1881, İstanbul’un büyüleyici renkleri ve baş döndüren kokularını saygı duyduğumuz ve kaybetmek istemediğimiz tarihi değerlerle harmanlayarak yaratıldı. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Lütfen kontrol edin

İstanbul1881 web sitesi yenilendi!

https://www.istanbul1881.com  Sitemiz yenilendi. Yepyeni ürünlerle sizlerle buluşmaya hazırız. İstanbul1881 shop da yeniden sizlerle buluşuyor. Adres: …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.